2009-06-28

Fajnie jest popatrzeć na takie cudeńka. Pozazdrościć talentu :)

goga2009-06-21

Bardzo ciekawie zrobiona strona,jasno i czytelnie wykonana,ukłony dla wykonawcy strony.Natomiast prace w niej zaprezentowane dla mnie są nie do opisania słowami gdyż jeszcze takich nie wymyślono.Powiem krótko - klękajcie narody!!!

Janusz Frihauf
polowaczka@wp.pl


2009-06-15

Ciekawe prace i budowa stronki tez niczego sobie :))

MG2009-06-14

Joanko, bardzo ładnie się tą stronką zaprezentowałaś :) Stronka jest ładna..z iskrą, z zacięciem, właśnie tak, jaka Ty jesteś.
O rozlicznych Twych talentach już wcześniej wiedziałam, ale teraz, rozmiarem Twojej twórczości się zdumiałam :) Przy obrazach wymiękłam !
Joanko, życzę Tobie, sobie i wszystkim zaglądaczom, żeby ta stronka się rozwijała, żebyś nowe i nowsze prace tu zamieszczała. Twoje prace to raj dla oczu i balsam dla ducha :)
Pozdrawiam serdecznie

Marysia ( Morima)2009-06-12

Witaj Joanno
Ciekawa w formie strona,i jakże ciekawy dorobek,zajmie mi trochę czasu zanim przeglądnę dokładnie wszystkie zamieszczone tutaj dzieła,ale czas ten poświęcę bez żalu a z przyjemnością.Kilka prac zamieściłaś na Forum Rzeźbiarzy lecz to co tutaj oglądam,dopiero mi uświadamia wielkość Twego talentu i różnorodność zainteresowań,myślę że część z tych prac zamieścisz w Kąciku Malarskim na forum,byłoby miło.

Czuję się wyróżniony że mogę dokonać drugiego wpisu na tej nowo powstałej stronie(pierwszy był chyba mąż) i życzę pomyślnego jej rozwoju,Tobie zaś sukcesów w pracy twórczej i pomyślności w życiu osobistym.
Pozdrawiam serdecznie.
(kwasniakos)
www.forum.rzezbiarz.idl.pl
www.rzezbiarz.idl.pl

Stanisław Kwaśniak
artstach@rzezbiarz.idl.pl


2009-06-12

Fajna strona Rafał ;)

[pd]2009-06-11

Zapraszamy do zamieszczania uwag na temat strony.

Autorzy


© 2009 Joanna Morawska-Grzęda, Rafał Grzęda
linki